Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 04.02.2019

A-tým testuje Hykela, Kühnel v Dobrovici, Park mimo hru

V titulku článku je souhrn nejčerstvějších informací z našeho klubu, každá trochu jiná. Pojďme se podívat, co se za nimi skrývá!


Pokud jste zavítali v sobotu dopoledne do ohrazenického areálu, možná jste si při utkání proti Hlučínu všimli nové tváře v pardubické sestavě. Na levém kraji obrany nastoupil 22 letý Tomáš Hykel (na snímku), kmenový hráč Baníku Ostrava, který ale v minulosti nastoupil ve F:NL proti Pardubicím za dva kluby: Frýdek-Místek a Třinec. Jde zatím o test, trenéři si vyhodnotí, zda by byl pro tým přínosem.

 

Naopak v pardubických barvách už nebudeme vídat Lukáše Kühnela, jehož hostování v našem klubu bylo ukončeno. Mateřská Mladá Boleslav ho obratem vyslala na testy do FK Dobrovice, v sobotu v jejím dresu nastoupil v Chrudimi. A protože na příští sobotu máme naplánovaný duel právě proti Dobrovici, možná ho v Ohrazenicích zanedlouho uvidíme. Každopádně držíme Lukášovi v pokračování kariéry palce.

 

Nepříjemnou informací je, že jedna z korejských posil, Jubyeong Park, který se zranil v minulý týden na tréninku, bude mimo hru delší dobu. Lékaři předpovídají zhruba tříměsíční absenci, po kterou hráče na trávníku neuvidíme. 

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 04.02.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více