Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 04.02.2019

A-tým testuje Hykela, Kühnel v Dobrovici, Park mimo hru

V titulku článku je souhrn nejčerstvějších informací z našeho klubu, každá trochu jiná. Pojďme se podívat, co se za nimi skrývá!


Pokud jste zavítali v sobotu dopoledne do ohrazenického areálu, možná jste si při utkání proti Hlučínu všimli nové tváře v pardubické sestavě. Na levém kraji obrany nastoupil 22 letý Tomáš Hykel (na snímku), kmenový hráč Baníku Ostrava, který ale v minulosti nastoupil ve F:NL proti Pardubicím za dva kluby: Frýdek-Místek a Třinec. Jde zatím o test, trenéři si vyhodnotí, zda by byl pro tým přínosem.

 

Naopak v pardubických barvách už nebudeme vídat Lukáše Kühnela, jehož hostování v našem klubu bylo ukončeno. Mateřská Mladá Boleslav ho obratem vyslala na testy do FK Dobrovice, v sobotu v jejím dresu nastoupil v Chrudimi. A protože na příští sobotu máme naplánovaný duel právě proti Dobrovici, možná ho v Ohrazenicích zanedlouho uvidíme. Každopádně držíme Lukášovi v pokračování kariéry palce.

 

Nepříjemnou informací je, že jedna z korejských posil, Jubyeong Park, který se zranil v minulý týden na tréninku, bude mimo hru delší dobu. Lékaři předpovídají zhruba tříměsíční absenci, po kterou hráče na trávníku neuvidíme. 

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 04.02.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Certus

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více