Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 11.02.2019

Horníček a Kurka završili reprezentační misi

Dva hráče měl pardubický klub v minulých dnech s reprezentací do 17 let na turnaji ve Španělsku. Spolu s nimi tam byl jako člen realizačního týmu trenér brankářů naší klubové akademie Vojtěch Mareček.


O tom, že brankář Lukáš Horníček a obránce Petr Kurka vyráží na reprezentační akci, s týmem U17 na mezinárodní turnaj do španělského La Manga, jsme vás informovali. Český tým pod taktovkou trenéra Kotala odehrál tři utkání. Postupně porazil Norsko 1:0 (Horníček s čistým kontem, Kurka odehrál celý zápas), poté i Rumunsko 2:1 (Horníček odpočíval, Kurka hrál 9 minut) a nakonec v pondělí remizoval se Švédskem 2:2 (Horníček chytal první poločas, Kurka odehrál celých 90 minut).   

 

Děkujeme hráčům za reprezentaci našeho klubu!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.02.2019 | Zdroj fotky: )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Farmet

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více