Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-14 | 24.02.2019

Hodnocení zápasu FC Brno


FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice 10-2 (4-1)

Sestava: Lorenc - Procházka, Reinberg, Metelka, Novotný - Flaška, Halda, Pluhař, Vondrouš, Prokeš - Divišek

Střídali: Muller, Macák, Morávek

Střelci: Flaška, Novotný

 

V dalším přípravném zápase jsme cestovali do Brna, kde nás čekalo mrazivé počasí s větrem a rozměrově menší umělá tráva. Vstup do zápasu jsme měli slušný - dostali jsme do několika slibných šancí v pokutovém území, ale chyběl patřičný důraz a i gólová chuť. Tu právě ukázal vzápětí soupeř, který svoje šance dokázal zakončit a šel do vedení. Postupem hry soupeř začal kralovat hlavně ve středu zálohy, kde jsme hráli strašně složitě a na moc dotyků s míčem. Bohužel ani důraz nebylna patřičné úrovni. K tomu jsme vytvořili několit fatálních chyb, které soupeř potrestal a bylo to poločasových 1-4. 

V druhém poločase se nám podařil vstup, kdy jsme soupeře nepustili 10 minut za polovinu, ale bez gólového efektu. Pokud si stále budeme dávat u branky soupeře přednost, budeme ještě si lépe připravovat pozici či nepřitrdíme, tak se těžko vstřílí branky. Soupeř nám totiž hned vzápětí ukázal jednoduchost a přímočarost křídelní akce s centrovným míčem a uklizením do branky. Naše slušná hra v druhém poločase tím vyšuměla do prázdna a soupeř na hřišti kraloval.  


(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.02.2019 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Aigos - reklama

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více