Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 03.03.2019

Vítězná generálka B týmu

V generálce na jarní část mistrovských bojů přivítala pardubická rezerva na ohrazenické umělé trávě účastníka divizní skupiny D ze Ždírce nad Doubravou. V utkání plném chyb nakonec domácí zvítězili 4:3, když lepší výsledek pokazila poslední desetiminutovka.


Přípravné utkání

 
FK Pardubice B - Tatran Ždírec nad Doubravou 4:3 (2:0)
 
První gól vsítil parádně z přímého kopu Jiroutek - 1:0. Ve 41. minutě byl na konci pěkné kombinační akce Huf - 2:0. Stejný hráč se prosadil hned po přestávce, když využil chyby gólmana soupeře - 3:0. Za pět minut však chybu v rozehrávce využil Málek ke snížení - 3:1. V 72. minutě zvýšil na 4:1 Bureš, i když došlo ke srážce s gólmanem soupeře. V poslední desetiminutovce hosté využili dvou chyb domácích a zápas zdramatizovali na rozdíl jedné branky, ale tento výsledek již vydržel až do konce.
 
Fakta - branky: 22. Jiroutek, 41. a 46. Huf, 72. Bureš - 51. Málek, 81. Mrázek, 86. Malinský. Rozhodčí: Morávek z Pardubic (Rázek st., Pagáč).
 
Sestava FK PCE B: Jech - Rambousek (72. Jirásek), Zukal, Kudrna, Březina - Spěvák, Jiroutek - Šafařík, Jirásek (46. Rek), Bureš - Huf.
 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 03.03.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Top Centrum prodejna

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více