Příprava | 03.03.2019

Vítězná generálka B týmu

V generálce na jarní část mistrovských bojů přivítala pardubická rezerva na ohrazenické umělé trávě účastníka divizní skupiny D ze Ždírce nad Doubravou. V utkání plném chyb nakonec domácí zvítězili 4:3, když lepší výsledek pokazila poslední desetiminutovka.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - Tatran Ždírec nad Doubravou 4:3 (2:0)

První gól vsítil parádně z přímého kopu Jiroutek - 1:0. Ve 41. minutě byl na konci pěkné kombinační akce Huf - 2:0. Stejný hráč se prosadil hned po přestávce, když využil chyby gólmana soupeře - 3:0. Za pět minut však chybu v rozehrávce využil Málek ke snížení - 3:1. V 72. minutě zvýšil na 4:1 Bureš, i když došlo ke srážce s gólmanem soupeře. V poslední desetiminutovce hosté využili dvou chyb domácích a zápas zdramatizovali na rozdíl jedné branky, ale tento výsledek již vydržel až do konce.

Fakta - branky: 22. Jiroutek, 41. a 46. Huf, 72. Bureš - 51. Málek, 81. Mrázek, 86. Malinský. Rozhodčí: Morávek z Pardubic (Rázek st., Pagáč).

Sestava FK PCE B: Jech - Rambousek (72. Jirásek), Zukal, Kudrna, Březina - Spěvák, Jiroutek - Šafařík, Jirásek (46. Rek), Bureš - Huf.

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 03.03.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )

AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro