Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 05.03.2019

Pardubické juniorky se poperou o pohárové finále

Ve středu v 18:00 hod. nastoupí pardubický tým juniorek WU18 k důležitému utkání. V Brně se postaví proti domácí Lokomotivě v semifinále Poháru FAČR. Jednou o z opor týmu trenéra Kozáka bude členka záložní řady Denisa Neradová.


Juniorky mají za sebou v pohárové soutěži dva zápasy. Po srpnové penaltové výhře v Liberci si na sklonku podzimu vyšláply na pražskou Slavii, kterou v Ohrazenicích porazily 4:1. A tento úspěch je pro naše hráčky psychickou oporou i pro semifinálové utkání. „Po čtvrtfinálové výhře nad Slavií si můžeme věřit,“ říká před středečním duelem záložnice týmu Denisa Neradová. „V Brně nás čeká těžký zápas, ale pokud předvedeme kvalitní hru, máme určitě šanci na postup.“

 

Lokomotiva Brno není pro pardubické hráčky neznámým soupeřem. Oba týmy sousedí v prvoligové tabulce, Brno je čtvrté, Pardubice o příčku níž. Navíc se spolu střetly v rámci zimní přípravy. „Soupeřky budou určitě hrát důrazně a budou chtít těžit z rychlých protiútoků. Kombinační styl hry bude určitě na naší straně,“ nastiňuje Neradová, jak by mohla bitva, která se hraje ve středu v 18:00 hod., vypadat.

 

Juniorky, které cestují do Brna ve středu odpoledne vlakem, nebudou kompletní. Nemají k dispozici reprezentantku Simonu Novotnou, která je aktuálně s WU19 v Turecku. Ale není to jediná absence.  „Chybět bude také Andrea Matějková, která má problémy se stehenním svalem, ale jinak už jedeme na utkání kompletní, přičemž nás doplní hráčky ze starších žákyň,“ dozvěděli jsme se informace z kabiny.

 

Právě absence nejlepší střelkyně týmu Simony Novotné je pro tým trenéra Kozáka nepříjemná. Ale Denisa Neradová, která v dosavadních pohárových zápasech nechyběla ani minutu, je připravená bojovat a nahradit ji. „Určitě jsem na to připravená, sice nám Simča bude hodně chybět, ale doufám, že i přes to se nám podaří zvítězit,“ říká bojovně.

 

O snažení našich hráček v semifinále Poháru FAČR vás budeme aktuálně informovat na klubovém facebooku.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 05.03.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Certus

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více