Hodnocení zápasu AC Sparta Praha U14

FK Pardubice - AC Sparta Praha 0:5 (0:2)

Sestava: Lorenc - Procházka, Reinberg, Metelka, Novotný - Halda, Vondrouš, Divišek, Flaška, Prokeš - Macák

Střídali: Kožený, Muller, Pluhař

V prvním mistrovském utkání jsme doma na UMT přivítali tým pražské Sparty. Podařil se nám vstup do zápasu, kdy jsme byli aktivnější, tlačili se do soupeře a nutili jej k chybám. Naše počáteční mentální nastavení bylo skvělé a jediné co chybělo byla vstřelená branka a vůbec odvaha v pokutovém území. Myslíme, že jsme se lekli toho, že bychom mohli dát Spartě branku a jít do vedení. Bohužel často platí nedáš - dostaneš a my jsme ve 20 minutě soupeři nabídli naší chybou vedoucí branku a poté se obraz hry začal vyrovnávat. S nástupem druhého poločasu byla již vidět jiná Sparta a naše obrana měla co dělat, aby to zvládla. Bohužel jsme nepokryli pokutové území při centrovaných míčích a Sparta vedla již 0-3 a to byl zlom zápasu, kdy hru ovládla rudá barva a my jsme již nestíhali.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.03.2019 | Zdroj fotky: )