Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 12.03.2019

Tischler a Mužík pojedou s repre U20 do Itálie

Ke dvěma reprezentačním zápasům týmu do 20 let byli nominováni Ladislav Mužík a Emil Tischler. Trenér Jiří Žilák, který z tribuny sledoval sobotní duel našeho týmu proti Třinci, je oba povolal ke dvěma přípravným zápasům.


Pro trenéra Jiřího Žiláka to bude premiéra ve funkci hlavního trenéra této reprezentační kategorie. Jeho svěřenci sehrají první ze dvou březnových zápasů ve čtvrtek 21.3.2019 v Itálii, druhé utkání proti Nizozemsku odehraje český tým v pondělí 25. března od 17:00 na stadionu v Českých Budějovicích.

 

Emil Tischler se tak může do reprezentačního dresu vrátit po roce a půl (na podzim ho z nominace vyřadilo zranění), Ladislav Mužík (na snímku) odehrál v repre U20 několik minut v srpnu, při výhře 3:0 nad Portugalskem. Za zmínku stojí i nominace Daniela Nováka, který loni na jaře hostoval v FK Pardubice, aktuálně je „Bolkou“ zapůjčený do Sokolova.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.03.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Top Centrum prodejna

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek více

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku více

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou více

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali více