Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 12.03.2019

Tischler a Mužík pojedou s repre U20 do Itálie

Ke dvěma reprezentačním zápasům týmu do 20 let byli nominováni Ladislav Mužík a Emil Tischler. Trenér Jiří Žilák, který z tribuny sledoval sobotní duel našeho týmu proti Třinci, je oba povolal ke dvěma přípravným zápasům.


Pro trenéra Jiřího Žiláka to bude premiéra ve funkci hlavního trenéra této reprezentační kategorie. Jeho svěřenci sehrají první ze dvou březnových zápasů ve čtvrtek 21.3.2019 v Itálii, druhé utkání proti Nizozemsku odehraje český tým v pondělí 25. března od 17:00 na stadionu v Českých Budějovicích.

 

Emil Tischler se tak může do reprezentačního dresu vrátit po roce a půl (na podzim ho z nominace vyřadilo zranění), Ladislav Mužík (na snímku) odehrál v repre U20 několik minut v srpnu, při výhře 3:0 nad Portugalskem. Za zmínku stojí i nominace Daniela Nováka, který loni na jaře hostoval v FK Pardubice, aktuálně je „Bolkou“ zapůjčený do Sokolova.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.03.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Farmet

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více