FK Pardubice B - FK Teplice  0 : 3 0:1)

Sestava : Javorski - Sytko, Dastych, Klímek, Formáček - Sychra,

Gočaltovský - Polívka (70.Říha),Lebiš (60.Hofman),

Kopecký (78.Hrnčíř) - Řezníček (60.Březina).

V prvním poločase nás velmi dobrý soupeř trápil křížnými míči a dlouhými auty do vápna. Těmto nájezdům soupeře jsme odolávali až do 36 minuty, kdy stoper hostů prošel celou naší obranou a určil stav na 0:1. Nutno dodat, že jsme jednu vyloženou šanci neproměnili, když hostující obránce vyhlavičkoval střelu Řezníčka z prázdné branky.

Ve druhém poločasu po prostřídání jsme hru vyrovnali a byli soupeři více než vyrovnaným partnerem. Bohužel na rozdíl od soupeře jsme některé slibné příležitosti nedokázali proměnit.

Přes prohru však za předvedený a bojovný výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 31.03.2019 | Zdroj fotky: )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice