Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 04.04.2019

Čeká nás soupeř, který jde za postupem, ví trenér Novotný

Poslední den tohoto týdne čeká pardubický tým náročná prověrka. Naši hráči totiž ve 14:30 hod. vyběhnou na trávník Dynama České Budějovice a budou čelit vedoucímu týmu druholigové tabulky!


V neděli se pardubický tým představí od 14:30 hod. v utkání 21. kola v Českých Budějovicích a pokud budete před zápasem sledovat sestavu našeho týmu, najdete v ní změny proti té, která vyběhla minulý týden proti Vlašimi. „Změny v sestavě budou, vrací se do ní několik hráčů,“ připomenul trenér Jaroslav Novotný např. návrat Tischlera a Jeřábka, který nuceně odpočívali po 4 žlutých kartách. „Jsme na těžkou zkoušku připravení a víme, že to bude těžký zápas. Domácí jsou favoritem, náladu si ještě zlepšili výhrou v Ústí, ale budou chtít zvítězit i v neděli.“

 

Pardubický trenérský tým ví, že sázkové kurzy hovoří pro domácí, ale nemíní se vzdát. „Sílu Budějovic respektujeme, ale špička soutěže je vyrovnaná, ukázal to i pondělní zápas Budějovic v Ústí, kde šlo o vyrovnaný souboj, ale projevila se zkušenost Jihočechů a ti jediným gólem vyhráli,“ popisuje Novotný svůj pohled. „Víme, že soupeř má za sebou sérii sedmi zápasů bez ztráty, ale logicky, každá série jednou končí.“

 

Síla protivníka prý není jen v základní jedenáctce. „České Budějovice mají kompaktní tým, s kvalitními, zkušenými hráči. Jejich velkou výhodou je silná lavička. Mají na ní hráče, kteří by v řadě jiných týmů hráli v základních sestavách. Čili jakékoliv obměna týmu není na jejich výkonu znát.“

 

Nedělní utkání začíná na jihu Čech v 14:30 hod. a na Střeleckém ostrově se čeká slušná návštěva i v sektoru hostujících fanoušků. Věříme, že jim naši hráči udělají radost!

 

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 04.04.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více