Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 09.04.2019

V sobotu hrajeme ve 13:00 hod., pozor na uzavírky!

AKTUALIZACE - V sobotu 13. dubna 2019 hostíme další domácí utkání na stadionu Pod Vinicí v netradičním čase - ve 13:00 hod. Zároveň vás musíme upozornit na uzavírky, které možná některým z diváků budou ztěžovat dopravu na naše sportoviště.


sa

 

 

Před několik týdny jsme vám přinesli informace o tom, že náš domácí duel 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Viktorii Žižkov se bude hrát s jiným časem výkopu, než obvykle. Souboj s posledním celkem tabulky si vybrala Česká televize pro svůj přímý přenos na programu ČT Sport a čas výkopu se posouvá podle nejnovějších informací definitivně na 13:00 hod.

 

Hostíme soupeře s velkou historií, se kterým se před kamerami nestřetneme poprvé. Bude stát za to ho vidět, ale před sobotní cestou na stadion je třeba si „posbírat“ několik důležitých informací.

 

Doprava v Pardubicích bude totiž právě v sobotu 13. dubna 2019 omezená, neb se zde koná tradiční Vinařský půlmaratón. Centrum města bude uzavřené, nicméně cesta na Vinici je volná z jiných směrů. Níže vám přinášíme mapku s běžeckým okruhem a také odkaz na web Dopravního podniku, kde jsou informace o řešení hromadné dopravy v uvedený den.

 

 

INFORMACE O SOBOTNÍM PROVOZU MHD NAJDETE NA WEBU DPMP ZDE

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.04.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Aigos - reklama

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více