Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Ženy A | 05.05.2019

Ženy vstoupily do baráže vítězně

Ženský A-tým vstoupil do baráže, ve které se rozhoduje o postupujícím do nejvyšší soutěže, nedělním vítězstvím nad Teplicemi. Hostující tým sice vedl, domácí hráčky ale vývoj utkání otočily a zaslouženě zvítězily.


1. kolo nadstavby 2. ligy žen

 

FK Pardubice - FK Teplice 3:1 (1:1)

 

Branky: 30. Prokůpková, 64. Kunáková, 75. Urbancová - 18. Motyčková.
Sestava: Pošvová - Vlačihová (61. Matějková), Kupková, Černá, Kunáková - Kubečková, Neradová (53. Merklová), Prášilová (84. Maršíková), Pavlasová - Ninczová (78. Reinberková), Prokůpková (55. Urbancová).

 

Pardubický tým byl po celé utkání lepší a aktivnější, nicméně hostující celek vedl poté, co ho do vedení poslala Motyčková. Po několika nevyužitých šancích na vyrovnání se trefila po půlhodině hry zblízka Prokůpková a poločas skončil nerozhodně 1:1.

 

Po hodině hry už šly domácí hráčky do vedení, když se z trestného kopu krásně trefila Kunáková. Zápasové skóre uzavřela čtvrt hodiny před koncem Urbancová a domácí tým získal vítězství 3:1. To v praxi znamená, že pokud hráčky zvítězí za týden s Čáslaví, budou mít jistotu postupu do 1. ligy!

 

„Zápas jsme si na jeho začátku opět zbytečně komplikovali, s přibývajícím časem jsme opět projevili svou fotbalovost, která byla rozhodujícím faktorem, který nás dovedl ke konečnému výsledku,“ řekl k utkání Martin Pešek. „Děvčatům jsme věřili až do konce a chceme jim poděkovat.“

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.05.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru více

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem více

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera! více

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Reprezentační nominace nám udělaly radost více