U-18 | 05.05.2019

Vítězství v Neratovicích

V důrazném utkání plném osobních soubojů jsme dokázali zvítězit, i když jsme přišli o jednoho vyloučeného hráče.

Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. - FK Pardubice B 1 : 2 (1:1)

Branky :28. Malák (P) - 18. Dastych, 79. Polívka

Sestava : Javorski - Netolický, Dastych, Suchochleb, Pitter - Kopecký,

Balog - Vilím (33. Novák), Boura (46. Nguyen, 83.

Říha), Polívka - Lebiš (69. Šplíchal).

V důrazném utkání plném osobních soubojů, jsme byli fotbalovější a měli více míč na kopačkách. V 18. minutě centr Baloga po rohu uklidil pěknou střelou z voleje na zadní tyč Dastych 0:1. Ve 28 minutě z nařízené penalty po nešťastné ruce Kopeckého ve vápně vyrovnal Malák. Bohužel od 33. minuty jsme hráli pouze o deseti hráčích, když byl za faul mimo vápno vyloučen brankář Javorski.

Druhý poločas byl již herně vyrovnanější v důsledku vyloučení a střídání, i když jsme si dokázali vypracovat několik slibných příležitostí, které jsme však nevyužili. O našem vítězství rozhodla akce Baloga v 79 minutě, když vybojoval míč a vyslal do úniku Polívku, který nězaváhal a stanovil konečné skóre na 1:2.

Za poctivě odbojované utkání je třeba hráče pochválit.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.05.2019 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA