Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 13.05.2019

Je to škoda, říká po remízovém výsledku trenér Novotný

V neděli odpoledne pardubický tým skvěle rozehrál utkání v Táboře, vedl 3:0, přesto se vrací jen s jedním bodem za remízu 3:3. Co k utkání řekl pardubický trenér Jaroslav Novotný?


„Je to obrovská škoda, protože do utkání jsme vstoupili výborně,“ hodnotil duel 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. „Už ve 20. minutě jsme vedli 3:0 a vypadalo to, že utkání budeme mít plně v moci. Ale bylo to jen zdání,“ řekl po utkání smutně. „Dvě branky jsme dali po standardních situacích a jednu po brejku, ale jinak jsme se v prvním poločasu moc nedostávali do hry,“ popsal věrně dění na trávníku.

 

Vedení pardubického týmu paradoxně nakoplo domácí hráče, kteří zjednodušili hru a začalo se jim dařit. „Soupeř poměrně jednoduše dvakrát ze strany nacentroval míč k našemu malému vápnu a zblízka dorážel do branky, takže o přestávce jsme vedli již jen 3:2. Snažili jsme se hru srovnat, protože domácí bojovali ze všech sil a přehrávali nás,“ řekl Novotný.

 

Po přestávce nahradil Šejvla Mužík a v průběhu druhého dějství došlo ještě na další dvě střídání. „Naší snahou bylo hru zklidnit a podržet míč. To se nám jakž takž podařilo, přesto domácí dokázali v 70. minutě srovnat na 3:3,“ litoval trenér. „Ve zbytku utkání jsme měli i náznaky, že bychom se mohli vrátit do vedení, ale nepovedlo se to. Nakonec se tedy body dělí a zisk z Táborska bereme.“

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.05.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Aigos - reklama

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek více

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku více

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou více

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali více