Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 14.05.2019

Tři naše hráčky na turnaj s repre WU16!

Na konci května se koná v hlavním městě mezinárodní turnaj UEFA Development Tournament, kterého se zúčastní reprezentační týmy juniorek do 16 let. A nás může těšit početné zastoupení FK Pardubice na této akci. Trenér Jaroslav Hynek si totiž tři pardubické fotbalistky vybral k účasti na akci, další dvě jména čekají na svou šanci mezi náhradníky.


Na akci se vydají (na titulních fotografiích zleva doprava) Adéla Kružíková, Bára Beránková a Tereza Vodvárková, mezi náhradnicemi navíc figurují jména Soni Nekovářové a Karolíny Jedličkové. Český tým WU16 pod vedením Jaroslava Hynka se sejde tuto sobotu v Praze a na akci s názvem "Development Tournament" ho čekají tři zajímavá měření sil.

 

Nejprve naše hráčky nastoupí proti USA (21.5.), poté se střetnou s Belgičankami (23.5.), a třetím soupeřem budou mladé fotbalistky Irska (25.5.). Podle webu Fotbal.cz by se utká měla hrát na Stadionu Evžena Rošického na pražském Strahově.

 

Všem našim hráčkám, které se objevily v nominacích, posíláme velkou gratulaci!

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 14.05.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj ČPP Servis Palent Zenpro Caha AUTO IN

Certus

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více