Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Divize | 20.05.2019

Dvoubranková prohra rezervy v Čáslavi

Po pěti výhrách v řadě zajížděla v neděli pardubická rezerva do Čáslavi, ale na stadionu Pod Hrádkem se jim tentokrát nedařilo a prohráli 2:0, když se o výsledku rozhodlo již v první půli.


26. kolo

 

FK Čáslav - FK Pardubice B 2:0 (2:0)

 

Vstup do zápasi vyšel lépe domácím a již v 10. minutě Petrů v koncovce přehodil Šmída - 1:0. Hostům se tentokrát moc nedařilo a v poslední minutě první půle po centru Vocela Hannich hlavou upravil na poločasovch 2:0. Do druhého poločasu hosté udělali dvě změny, ale ani ty ke korekci výsledku nevedly. Největší šanci měl v 80. minutě Bureš, ale nedal, tudíž utkání skončilo dvoubrankovou výhrou Čáslavi.

 

Fakta - branky: 10. Petrů, 45. Hannich. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Klečka z Trutnova (Pilný, Ježek). Delegát: Kabyl z Nymburka. Diváků: 115.

 

Sestava FK PCE B: Šmíd - Rambousek (46. Zelenka), Kopřiva, Zukal, Sokol - Lee (46. Bureš), Kudrna, Jiroutek (75. Spěvák), Mužík - Šafařík, Huf.

 

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Utkání se nám tentokrát vůbec nepovedlo. Měli jsme špatný vstup do utkání, v defenzivní činnosti jsme vyráběli hrubé individuální chyby a v ofenzívě jsme byli prakticky neškodní. Po přestávce jsme prostřídali, herně jsme se mírně zvedli, ale hráli jsme pouze po vápno a žádnou větší šanci jsme si bohužel nevypracovali. Vzhledem k tomu, že se domácím podařilo vstřelit v první půli dvě branky, tak vyhráli zaslouženě. "

 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 20.05.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Farmet

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více