FK Pardubice - FK Dukla Praha 5:0 (4:0)

Sestava: Šimon - Reinberg, Divišek, Morávek, Prokeš - Macák, Flaška, Kožený, Halda, Brož - Pluhař

Střídali: Metelka, Novotný, Kaufman, Vondrouš, Procházka

Střelci: Macák, Kaufman, vlastní, Prokeš, Divišek

V posledním domácím mistrovském utkání jsme se utkali s týmem FK Dukla Praha. Zápas se hrál v deštivém počasí na umělé trávě, ale to nám nevadilo. Hned od začátku jsme se do soupeře obuli a tlačili se do šancí. Skvěle nám fungoval zisk míče a přechod do útoku. Záloha skvěle spolupracovala, obrana byla jistá a útok nebezpečný. Soupeř se snažil, ale nám hra vycházela. Bylo z toho poločasové vedení 4-0. Druhý poločas hra opadla, hrálo se více ve středu hřiště. Nedařilo se nám přejít do útoku, soupeř měl nějaké pološance, ale naše obrana s brankářem vše zvládla. Celkově se hrál velice zajímavý fotbal, kde děkujeme soupeři, který i za nepříznivého stavu, stále chtěl hrát. A taky našim hráčům za hezkou podívanou.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.05.2019 | Zdroj fotky: )