Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 06.06.2019

V neděli na Vinici. Juniorky hrají derby s Hradcem!

Zajímavým způsobem mohou příznivci našeho klubu strávit nedělní podvečer. Poslední den tohoto týdne totiž hostí naše juniorky od 17:00 hod. v posledním utkání nejvyšší soutěže Hradec Králové. A hraje se na Vinici, na hlavním hřišti!


Pro pardubické juniorky je to poslední zápas sezóny a odehraje se na prestižním místě - na trávníku, kde náš A-tým hraje druhou nejvyšší soutěž! Pokud tedy chcete strávit příjemný nedělní podvečer, v neděli od 17:00 hod. budete mít možnost poznat naživo ženský, resp. dívčí, fotbal!

 

Mladým pardubickým fotbalistkám v posledním kole základní části soutěže unikl postup do skupiny, hrající o titul. V té „sestupové“ ale podle očekávání žádné problémy nemají a pod vedením trenéra Kamila Kozáka mají před ostatními týmy výrazný náskok. Sestupové problémy se netýkají ani hradeckého týmu, přesto bude mít nedělní duel patřičný náboj - je to derby!!! "Doufáme ve velkou podporu všech našich fanoušků a zveme tímto diváky, kteří se třeba ještě nikdy se ženským fotbalem nesetkali. Přijďte nás podpořit," vzkazuje trenér pardubického celku.

 

Derby se tedy hraje v neděli od 17:00 hod., vstupné je zdarma (včetně hlavní tribuny) a my vám slibujeme příjemný sportovní zážitek. Nenechte si ujít premiéru našich ženských celků na Vinici!

 

 

ne 9.6.2019  17:00  wf FK Pardubice WU18   -   FC Hr. Králové WU18  Pod Vinicí

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP Strabag AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Farmet

Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý

Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý více

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech více

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton více

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton více