Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 07.06.2019

Pokusíme se vyhrát, slibuje Tereza Chabadová

Pardubické juniorky čeká v neděli v podvečer premiéra na Vinici, kdy naše mladé hráčky hostí Hradec Králové. A útočnice týmu Tereza Chabadová věří ve výhru!


S hradeckými soupeřkami se pardubické hráčky střely v sezóně již třikrát. Dva souboje vyhrály, jen jednou, na trávníku soupeře, podlehly. Zajímavé je, že v regionálním derby se naše juniorky ani jednou nepředstaví na „svém“ Letním stadionu. V březnu se s Hradcem utkaly v Ohrazenicích, nyní je čeká vystoupení na Vinici.

 

„Nevím, jak moc se to téma v kabině probíralo, byla jsem několik dnů pryč, ale za sebe mohu říci, že změny hřiště se nebojím, na Vinici se těším,“ vysvětluje Tereza Chabadová. Chtěli jsme po ní vědět také to, zda derby v dívčím podání jsou vypjatá tolik, jako v mužské kategorii. „To ne, u mužských týmů je atmosféra určitě více vypjatá, než u nás,“ vysvětlila nám 15 letá ofenzivní hráčka.

 

Otázkou je, kolik diváků si v neděli 9. června najde cestu na Vinici. Hraje se od 17:00 hod. a má být příjemné počasí, takže návštěvu doporučujeme. „Snad jich přijde dost,“ věří hráčka. „Mezi fanoušky budou hlavně rodiče, je to pro nás poslední zápas sezóny.“ A jak duel posledního kola nadstavbové části 1. ligy juniorek dopadne? „Určitě se pokusíme vyhrát,“ slibuje Chabadová.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 07.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP Strabag AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN Město pardubice

Farmet

Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý

Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý více

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech více

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton více

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton více