Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 07.06.2019

Pokusíme se vyhrát, slibuje Tereza Chabadová

Pardubické juniorky čeká v neděli v podvečer premiéra na Vinici, kdy naše mladé hráčky hostí Hradec Králové. A útočnice týmu Tereza Chabadová věří ve výhru!


S hradeckými soupeřkami se pardubické hráčky střely v sezóně již třikrát. Dva souboje vyhrály, jen jednou, na trávníku soupeře, podlehly. Zajímavé je, že v regionálním derby se naše juniorky ani jednou nepředstaví na „svém“ Letním stadionu. V březnu se s Hradcem utkaly v Ohrazenicích, nyní je čeká vystoupení na Vinici.

 

„Nevím, jak moc se to téma v kabině probíralo, byla jsem několik dnů pryč, ale za sebe mohu říci, že změny hřiště se nebojím, na Vinici se těším,“ vysvětluje Tereza Chabadová. Chtěli jsme po ní vědět také to, zda derby v dívčím podání jsou vypjatá tolik, jako v mužské kategorii. „To ne, u mužských týmů je atmosféra určitě více vypjatá, než u nás,“ vysvětlila nám 15 letá ofenzivní hráčka.

 

Otázkou je, kolik diváků si v neděli 9. června najde cestu na Vinici. Hraje se od 17:00 hod. a má být příjemné počasí, takže návštěvu doporučujeme. „Snad jich přijde dost,“ věří hráčka. „Mezi fanoušky budou hlavně rodiče, je to pro nás poslední zápas sezóny.“ A jak duel posledního kola nadstavbové části 1. ligy juniorek dopadne? „Určitě se pokusíme vyhrát,“ slibuje Chabadová.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 07.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre!

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre! více

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá více

Dva příchody do pardubického A-týmu

Dva příchody do pardubického A-týmu více

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek více