Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 07.06.2019

Pokusíme se vyhrát, slibuje Tereza Chabadová

Pardubické juniorky čeká v neděli v podvečer premiéra na Vinici, kdy naše mladé hráčky hostí Hradec Králové. A útočnice týmu Tereza Chabadová věří ve výhru!


S hradeckými soupeřkami se pardubické hráčky střely v sezóně již třikrát. Dva souboje vyhrály, jen jednou, na trávníku soupeře, podlehly. Zajímavé je, že v regionálním derby se naše juniorky ani jednou nepředstaví na „svém“ Letním stadionu. V březnu se s Hradcem utkaly v Ohrazenicích, nyní je čeká vystoupení na Vinici.

 

„Nevím, jak moc se to téma v kabině probíralo, byla jsem několik dnů pryč, ale za sebe mohu říci, že změny hřiště se nebojím, na Vinici se těším,“ vysvětluje Tereza Chabadová. Chtěli jsme po ní vědět také to, zda derby v dívčím podání jsou vypjatá tolik, jako v mužské kategorii. „To ne, u mužských týmů je atmosféra určitě více vypjatá, než u nás,“ vysvětlila nám 15 letá ofenzivní hráčka.

 

Otázkou je, kolik diváků si v neděli 9. června najde cestu na Vinici. Hraje se od 17:00 hod. a má být příjemné počasí, takže návštěvu doporučujeme. „Snad jich přijde dost,“ věří hráčka. „Mezi fanoušky budou hlavně rodiče, je to pro nás poslední zápas sezóny.“ A jak duel posledního kola nadstavbové části 1. ligy juniorek dopadne? „Určitě se pokusíme vyhrát,“ slibuje Chabadová.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 07.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více