Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Ženy A | 10.06.2019

Ženský A-tým uzavřel sezónu výhrou v Čáslavi

Dobojováno. Ženský A-tým v neděli dopoledne definitivně uzavřel druholigovou kapitolu a nyní se může soustředit na odpočinek a poté na přípravu na účast v nejvyšší soutěži. Na rozloučenou vstřelily naše hráčky v tabulce druhé Čáslavi tři branky.


5. kolo nadstavby 2. ligy žen

 

FK Čáslav - FK Pardubice 0:3 (0:2)

 

Branky: 5. Pavlasová, 8. Kubečková, 53. Pavlasová.
Sestava: Maršíková - Vlačihová, Kabeláčová (75. Reinberková), Kupková, Merklová (67. Karabinošová) - Kubečková (63. Matějková), Černá, Kunáková, Pavlasová - Prokůpková (56. Martínková), Ninczová.

 

Vstup do utkání měly naše hráčky razantní a v 8. minutě vedly 2:0 po trefách Pavlasové a Kubečkové. „Děvčata v opět úmorném vedru sehrála poslední zápas sezóny v pohodě, výsledkem potvrdily nadvládu ve 2. lize, dovolím si říci, že o parník…“ chválil asistent trenéra Martin Pešek.

 

Utkání zvládly hostující hráčky s přehledem, po změně stran uzavřela skóre svým 6. gólem v sezóně Pavlasová. Výsledek 3:0 znamenal, že po 20 zápasech v soutěži pardubické hráčky nastřádaly nastřádal na své soupeřky 17 bodů náskoku… „Nám nezbývá, než děvčatům a všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli, ze srdce poděkovat,“ vzkazuje Pešek.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre!

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre! více

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá více

Dva příchody do pardubického A-týmu

Dva příchody do pardubického A-týmu více

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek více