Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 08.07.2019

Huf se Zifčákem se mohou zastupovat, říká trenér Novotný

Sobotní utkání proti Jihlavě, které skončilo remízou 2:2, bylo dalším utkáním v pořadí, v němž pardubičtí trenéři hledali nejvhodnější možnou sestavu pro start sezóny.


„Jihlava do utkání vstoupila dobře, kombinovala, běhala, ale my dali ve 14. minutě pěknou branku po centru ze strany, který dorazil Láďa Mužík. Pak jsme měli ještě dvě šance, nejdřív Pfeifer a po něm Huf, který šel sám na branku,“ ohlédl se za soubojem trenér Jaroslav Novotný. „Jednu branku jsme dostali středem obrany, to nás mrzí. Je dobré, že se nám po změně stran podařilo zápas vyrovnat,“ ohlédl se za duelem.   

 

Pardubický kádr se musel vyrovnat s absencí dvou záložníků, Solil a Kohút odjeli na soustředění reprezentace do 19 let. Svou premiéru v pardubickém dresu měl stoper Filip Čihák, který odehrál celých 90 minut, Jiří Sláma a Pavel Zifčák naskočili teprve do druhého duelu. Ale někteří nováčci mají za sebou v našem dresu víc utkání a je s nimi spokojenost. „Pfeifer na soupeře platí svou rychlostí, Hlavatý je výborný na míči,“ uvedl trenér Novotný. Oba mají předpoklady, aby nám pomohli.    

 

Hlavním mottem přípravy je ale zacelení mezery po Michalu Petráňovi na hrotu sestavy. Tam od začátku utkání naskočil David Huf a podle trenéra si nevede v přípravě špatně. „David šel podle mě od minulé sezóny ohromně nahoru, asi si vzal k srdci naše připomínky. Proti Jihlavě pracoval velmi dobře.“ O přestávce sobotního duelu Hufa střídal Zifčák. „Je to také typ hrotového útočníka, mohli by se na tomto postu zastupovat,“ nabízí Novotný svůj pohled na věc.

 

Předposlední utkání přípravného období odehraje pardubický celek v úterý od 18:00 hod. proti SK Uničov, duel proběhne na stadionu na Dolíčku.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.07.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více