Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 09.07.2019

V úterý na Dolíčku, hostíme v přípravě Uničov

Třetiligový celek Uničova bude soupeřem pardubického celku v prvním přípravném duelu na domácí půdě. Nebude se ale hrát na Vinici, soupeře přivítáme na Dolíčku.


SK Uničov skončil v minulém ročníku MSFL na velmi dobrém 5. místě a snad mu k úspěšnému umístění pomohla i zimní příprava. V jejím rámci se celek z města, sídlícího na pomezí Pardubického a Olomouckého kraje, představil v utkání proti našemu týmu. Pardubáci zkraje dubna nad Uničovem vyhráli 1:0 díky gólu Mužíka z úvodu utkání.

 

Úterní souboj FK Pardubice - SK Uničov se odehraje na stadionu na Dolíčku v trochu netradiční čas, až od 18:00 hod. Domácí trenéři mají k dispozici aktuální kádr, který jsme vám včera představili (článek s videem zde), absentovat pochopitelně budou také záložníci Tomáš Solil a Michal Kohút, kteří mají soustředění s repre U19.

 

Přijďte se podívat na předposlední přípravné utkání našich fotbalistů. Po dnešním duelu je čeká již jen generálka proti rezervě pražské Dukly, která se bude hrát v sobotu dopoledne.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.07.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Aigos - reklama

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více