Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 10.07.2019

Sobotní generálka A-týmu proti Dukle B na Dolíčku

Poslední přípravné utkání pardubického týmu před startem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehrají naši hráči v sobotu dopoledne. Souboj s Duklou Praha B se odehraje na stadionu na Dolíčku. Původně se mělo hrát na Vinici, tam se ovšem trávník šetří před startem mistrovských utkání.


Utkání proti rezervě pražské Dukly čeká na naše hráče i fanoušky v sobotu 13. července 2019 od 10:15 hod., přesně týden před startem našeho úvodního vystoupení ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Připomínáme, že za týden na Vinici přivítáme jiný pražský celek, Viktorii Žižkov. Generálku ale budete moci sledovat na Dolíčku.

 

Pardubáci si jako soupeře vybrali rezervu Dukly a rozhodně to nebude slabý protivník. I bývalý vojenský celek bude totiž jeho B-tým v příští sezóně zastupovat v ČFL, tedy ve třetí nejvyšší soutěži. A tak bude sobotní příprava velmi zajímavá.

 

Pokud během sobotního dopoledne budete chtít vidět naše hráče, návštěva Dolíčku bude správná volba! Vstup je zdarma.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.07.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Farmet

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více