Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 22.07.2019

Čtyři pardubické hráčky do repre WU19

V minulém týdnu byla zveřejněna nominace dívčí reprezentace do 19 let a rovnou čtyři hráčky se mohou chystat na další měření sil pod trenérem Jaroslavem Hynkem.


Na přelomu července a srpna se repre tým do 19 let utká na západě Čech ve dvou zápasech s o rok mladším výběrem Bavorska. Český tým nastoupí pod vedením trenéra české sedmnáctky Jaroslava Hynka, který bude u týmu dočasně působit po konci trenéra Saňáka, který se v létě stal asistentem u fotbalistů Sparty. 

 

Z pardubického kádru dostaly pozvánku na sraz týmu čtyři hráčky - brankářka Nikola Bidlová, již zkušená reprezentantka Simona Novotná a také dvě hráčky, které hrají v pardubickém ženském prvoligovém týmu - Eliška Dvořáková (na snímku, přišla na hostování ze Sparty) a Tereza Ličmanová (přestoupila z Hradce Králové).

 

Mezi náhradnicemi jsou pak Denisa Neradová a Andrea Matějková. Všem šesti hráčkám gratulujeme!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.07.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více