Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 | 08.08.2019

Ligový dorost U19 zahájí sezónu proti Spartě

Již v sobotu začne nejvyšší soutěž pro náš nejstarší dorostenecký celek do 19 let. A hned na úvod to nebude procházka růžovým sadem. V sobotu v 10:15 hod. se naši mladíci střetnou s pražskou Spartou!


V prvním kole naši dorostenci, kteří v minulé sezóně skončili na 10. místě tabulky, přivítají na domácím trávníku respektovaného protivníka, pražskou Spartu. „Ostrý start soutěže nás nijak neděsí, my se se Spartou v úvodu soutěže nesetkáváme poprvé,“ nepanikaří ze jména silného protivníka trenér Němeček. „Třeba využijeme toho, že se soutěž teprve rozjíždí, na výhru nám může stačit i jediný gól,“ říká kouč v dobré náladě.

 

Kádr mají trenéři zdravotně v pořádku a tak už toužebně očekávají ostrý hvizd píšťalky. „Máme za sebou několik přípravných utkání, ale mistráky, to je přece jen něco jiného, těšíme se na ně,“ netají se Němeček.

 

Svá domácí utkání bude hrát U19 v Ohrazenicích a po duelu proti Spartě (sobota 10. 8. od 10:15 hod.) se i ve druhém vystoupení představí na svém hřišti. V sobotu 17. 8. přivítají v 10:15 hod. další tým z hlavního města, nováčka z pražského Meteoru.

 

Dorostenci sehráli v přípravě několik utkání, jeden duel byl dokonce mezinárodní a odehrál se na půdě polského Slasku Wroclaw (0:0). Nyní je již čeká ostrý start, pokud se chcete podívat na kompletní ligový program naší U19, najdete ho zde.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.08.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre!

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre! více

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá více

Dva příchody do pardubického A-týmu

Dva příchody do pardubického A-týmu více

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek více