Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

ČFL | 25.08.2019

V neděli komentovaný stream z utkání B-týmu

V neděli v 10:15 hod. hostí pardubický B-tým v domácím utkání Sokol Živanice a není třeba připomínat, že jde o regionální derby. Jak jsme již avizovali, náš klub chystá z tohoto souboje 3. kola Fortuna ČFL sk. B komentovaný livestream.


Z utkání našeho B-týmu připravujeme livestream prostřednictvím společnosti TVcom poměrně pravidelně, ale tentokrát jsme se rozhodli dát přenosu punc výjimečnosti. Nedělní livestream bude v komentované podobě, což zážitek fanoušků ještě umocní. Jistě, chceme, aby co nejvíc příznivců usedlo na tribuny stadionu na Vinici. Ale chápeme, že ne každý bude mít v neděli dopoledne prostor.

 

Ze třetí nejvyšší soutěže v této sezóně připravila komentovaný stream jen pražská Sparta, FK Pardubice se k ní nyní připojuje. Ať se vám přenos líbí!  

 

LIVESTREAM UTKÁNÍ PARDUBICE B - ŽIVANICE NAJDETE V DOBĚ UTKÁNÍ ZDE


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.08.2019 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více