Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 24.08.2019

Dva příchody do pardubického A-týmu

Možná jste v sobotní sestavě pardubického týmu zaznamenali jméno, které z VInice zatím neznáte. V posledních desítkách hodin totiž pardubickou sestavu doplnili dva hráči: Jiří Miker a Tomáš Kepl. Oba přicházejí do pardubického týmu na hostování.


Jiří Miker

útočník | 1.4.1998 | FC Hradec Králové

 

Útočník Jiří Miker začínal s fotbalem na jihu Moravy (Žatčany, Zbrojovka Brno, Svratka, Bystrc), ale v roce 2011 zamířil do Hradce Králové, kam později ze Zbrojovky přestoupil. V 15 letech byl na testech v londýnské Chelsea, později v Hradci prošel dorosteneckými týmy. V seniorské kategorii se musí prát o místo na slunci, v minulé sezóně nedostával na podzim v Hradci příliš prostoru a tak odehrál jaro na hostování ve Vítkovicích. V létě proběhly námluvy s Chrudimí, ale 21 letý hráč nakonec přichází na hostování do pardubického dresu.

 

 

Tomáš Kepl

útočník | 21.4.2000 | FC Viktoria Plzeň

 

„Chci být lepší než Krmenčík,“ říkal před rokem nadějný plzeňský útočník Tomáš Kepl poté, co v mládežnické Lize mistrů skóroval proti CSKA Moskva. Západočech, který do míče začal kopat v Toužimi a do Plzně se přesunul ve 12 letech, byl v minulých týdnech spoluhráčem Tomáše Solila a Michala Kohúta na ME do 19 let. Devatenáctiletý hráč byl v zimní přestávce povolán trenérem Vrbou do plzeňského A-týmu, prostor ukázat svůj talent však nedostal a nastupoval v Juniorské lize. Do Pardubic přichází, aby posílil ofenzivu východočeského klubu.    

 

Vítejte na palubě!


(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.08.2019 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru více

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem více

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera! více

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Reprezentační nominace nám udělaly radost více