Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 28.08.2019

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre!

Protože se blíží reprezentační přestávka, míří do klubů, které dobře vychovávají mladé hráče, nominace na další akce národních týmů různých kategorií. A do Pardubic jich opět přišla pěkná hromádka!


U-21

Národní tým do 21 let čeká start dalšího kvalifikačního cyklu a v prvním „ostrém“ utkání se střetne v Českých Budějovicích s Litvou. Poté ještě naši hráči v přátelském zápasu nastoupí proti Francii a trenér Karel Krejčí do týmu povolal našeho gólmana Jiřího Letáčka. Mezi náhradníky pak figurují Michal Hlavatý a Lukáš Pfeifer.

 

U-20

„Dvacítka“, vedená Jiřím Žilákem, se představí v přípravných duelech v německém Halle s domácím týmem a poté v Přešticích s Itálií. Na akci se chystají Michal Kohút a Lukáš Pfeifer, mezi náhradníky jsou hned tři jména, která znáte z pardubické sestavy: Tomáš Solil, Pavel Zifčák a naše čerstvá posila, útočník Tomáš Kepl.

 

U-18

Repre U18 má před další akcí a trenér Jan Suchopárek dává šanci dalším hráčům. Ty čeká soustředění v Trutnově, v jehož rámci čeká na český výběr také přípravný souboj s místním MFK Trutnov. Tašku může balit pardubický dorostenec Samuel Šimek.  

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.08.2019 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více