Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 02.09.2019

Těsná výhra nad Zlínem

Vydřené sobotní vítězství "sedmnáctky" nad soupeřem ze Zlína.


FK Pardubice - FC Zlín 3:2 (2:2)

 

Branky: Teplý, Juliš, Štichauer.

Sestava: Zadrobílek - Kirchner, Besperát (46. Hrnčíř), Teplý, Beneš - Štichauer, Jarkovský, Pejcha (46. Hrubý) - Juliš, Němec (72. Dostál), Veverka (63. Miláček)

 

Hodnocení: Utkání jsme začali aktivním napadáním a vytvořili si převahu ve středu pole. Celý první pločas jsme byli lepším týmem a když ve 14. minutě jsme šli do vedení 2:0, vypadalo to jasnou záležitost. Bohužel jsme se trochu uspokojili hlavně v proměňování šancí, když jsme tři gólovky trestuhodně zazdili. Místo, aby jsme šli do vyššího vedení, dali jsme si po rohovém kopu soupeře vlastní branku a pustili Zlín do zápasu. Ten začal hrát jednoduše nahoru a do přestávky vyrovnal. Začátek druhé půle jsme se vrátili do naší trpělivé hry, které nám přineslo vedení 3:2. Protože se nám nepodařilo odskočit na dva góly, utkání se změnilo v urputnou bitvu o udržení vítězství. Nakonec jsme utkání zvládli a zaslouženě vyhráli, protože jsme byli po celý zápas lepší.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.09.2019 | Zdroj fotky: )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre!

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre! více

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá více

Dva příchody do pardubického A-týmu

Dva příchody do pardubického A-týmu více

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek více