Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Profile picture

U-17 | 02.09.2019

Těsná výhra nad Zlínem

Vydřené sobotní vítězství "sedmnáctky" nad soupeřem ze Zlína.


FK Pardubice - FC Zlín 3:2 (2:2)

 

Branky: Teplý, Juliš, Štichauer.

Sestava: Zadrobílek - Kirchner, Besperát (46. Hrnčíř), Teplý, Beneš - Štichauer, Jarkovský, Pejcha (46. Hrubý) - Juliš, Němec (72. Dostál), Veverka (63. Miláček)

 

Hodnocení: Utkání jsme začali aktivním napadáním a vytvořili si převahu ve středu pole. Celý první pločas jsme byli lepším týmem a když ve 14. minutě jsme šli do vedení 2:0, vypadalo to jasnou záležitost. Bohužel jsme se trochu uspokojili hlavně v proměňování šancí, když jsme tři gólovky trestuhodně zazdili. Místo, aby jsme šli do vyššího vedení, dali jsme si po rohovém kopu soupeře vlastní branku a pustili Zlín do zápasu. Ten začal hrát jednoduše nahoru a do přestávky vyrovnal. Začátek druhé půle jsme se vrátili do naší trpělivé hry, které nám přineslo vedení 3:2. Protože se nám nepodařilo odskočit na dva góly, utkání se změnilo v urputnou bitvu o udržení vítězství. Nakonec jsme utkání zvládli a zaslouženě vyhráli, protože jsme byli po celý zápas lepší.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.09.2019 | Zdroj fotky: )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Trenér Krejčí: Obrovské emoce, jsem naměkko

Trenér Krejčí: Obrovské emoce, jsem naměkko více

Šéf pardubického klubu Pitter: Na tým jsme pyšní

Šéf pardubického klubu Pitter: Na tým jsme pyšní více

Video z oslav na žižkovském trávníku

Video z oslav na žižkovském trávníku více

První liga přivítá pardubický klub již počtvrté

První liga přivítá pardubický klub již počtvrté více