Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 03.09.2019

Pokračuje MOL cup, Pardubáci jedou do Benešova

Do středočeského Benešova se v úterý vydá pardubický tým k utkání 2. kola MOL cupu. Lídr druhé nejvyšší soutěže bude v utkání favoritem, nicméně žádný třetiligový celek není možné podcenit. Duel se hraje od 17:00 hod., jeho průběh bude možné sledovat v textovém přenosu na Onlajny.com.


SK Benešov je klub, jehož kořeny sahají až do roku 1913 a který prožil svůj vrchol v devadesátých letech. Tehdy se za mohutné finanční podpory svého mecenáše probojoval až do 1. ligy, ale pak ho stihl osud, který známe z nedalekých Lázní Bohdaneč. Pád až na dno a postupná cesta zpátky…

 

Aktuálně hraje benešovský klub šestou sezónu v ČFL a vstup do aktuální sezóny mu nevyšel právě nejlépe. Ze čtyř utkání získal jen jeden bod, byť ten byl cenný, za bezbrankovou remízu na trávníku rezervy pražské Sparty. Nejvíc trenéry trápí koncovka, za 360 minut hry se benešovští trefili zatím jen jednou.

 

Přesto jsou Středočeši nebezpečným protivníkem. Jak to tak ve třetí lize bývá, mají ve svém kádru zajímavá jména. Například obránce Václav Ježdík hrál nejvyšší soutěž ve čtyřech klubech. Na Vinici jsme pak mohli vídat Vojtěcha Engelmanna, který si ligu zahrál v pražské Dukle a na našem trávníku oblékal dres Viktorie Žižkov.

 

Přesto jedou Pardubáci do Benešova zvítězit a vybojovat si postup do 3. kola soutěže, kde již mohou narazit na prvoligového protivníka. Jistě, absentovat budou hráči, povolaní na repre akce, ale přesto postup zůstává prioritou pardubického týmu.

 

Utkání 2. kola MOL cupu  SK Benešov - FK Pardubice se hraje v úterý 3.9.2019 od 17:00 hod., textový přenos nabídne web Onlajny.com.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.09.2019 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Statistiky B-týmu po podzimní části Fortuna ČFL

Statistiky B-týmu po podzimní části Fortuna ČFL více

Podcast č. 6, tentokrát i s videem!

Podcast č. 6, tentokrát i s videem! více

Podívejte se na 8. díl magazínu LIBERO

Podívejte se na 8. díl magazínu LIBERO více

V první přípravě roku 2020 vysoká výhra nad Živanicemi

V první přípravě roku 2020 vysoká výhra nad Živanicemi více