Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 03.09.2019

Pokračuje MOL cup, Pardubáci jedou do Benešova

Do středočeského Benešova se v úterý vydá pardubický tým k utkání 2. kola MOL cupu. Lídr druhé nejvyšší soutěže bude v utkání favoritem, nicméně žádný třetiligový celek není možné podcenit. Duel se hraje od 17:00 hod., jeho průběh bude možné sledovat v textovém přenosu na Onlajny.com.


SK Benešov je klub, jehož kořeny sahají až do roku 1913 a který prožil svůj vrchol v devadesátých letech. Tehdy se za mohutné finanční podpory svého mecenáše probojoval až do 1. ligy, ale pak ho stihl osud, který známe z nedalekých Lázní Bohdaneč. Pád až na dno a postupná cesta zpátky…

 

Aktuálně hraje benešovský klub šestou sezónu v ČFL a vstup do aktuální sezóny mu nevyšel právě nejlépe. Ze čtyř utkání získal jen jeden bod, byť ten byl cenný, za bezbrankovou remízu na trávníku rezervy pražské Sparty. Nejvíc trenéry trápí koncovka, za 360 minut hry se benešovští trefili zatím jen jednou.

 

Přesto jsou Středočeši nebezpečným protivníkem. Jak to tak ve třetí lize bývá, mají ve svém kádru zajímavá jména. Například obránce Václav Ježdík hrál nejvyšší soutěž ve čtyřech klubech. Na Vinici jsme pak mohli vídat Vojtěcha Engelmanna, který si ligu zahrál v pražské Dukle a na našem trávníku oblékal dres Viktorie Žižkov.

 

Přesto jedou Pardubáci do Benešova zvítězit a vybojovat si postup do 3. kola soutěže, kde již mohou narazit na prvoligového protivníka. Jistě, absentovat budou hráči, povolaní na repre akce, ale přesto postup zůstává prioritou pardubického týmu.

 

Utkání 2. kola MOL cupu  SK Benešov - FK Pardubice se hraje v úterý 3.9.2019 od 17:00 hod., textový přenos nabídne web Onlajny.com.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.09.2019 | Zdroj fotky: )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre!

Osm jmen pardubických fotbalistů v nominacích repre! více

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá

Tomáš Kepl: Pardubická kabina je skvělá více

Dva příchody do pardubického A-týmu

Dva příchody do pardubického A-týmu více

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek

Měli jsme zápas pod kontrolou, říká Jan Jeřábek více