Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Profile picture

U-7 (2014) | 06.09.2019

Máte doma mladého fotbalistu? Přiveďte ho k nám?

Tréninky jsou v plném proudu i u těch nejmladších fotbalistů, kterým před několika dny skončily letní prázdniny. A protože fotbalový klub FK Pardubice je otevřený pro všechny talentované sportovce, můžete i vy svého potomka svěřit našim trenérům přípravek.


Nábor není striktně věkově omezený a tak je tady šance pro ty nejmenší zařadit se do našich týmů. Nejmladším týmem našeho klubu je přípravka U-6, která sdružuje hráče roku narození 2014 a 2015. Je jedno, jestli jde o chlapce či dívku, týmy přípravek FK Pardubice jsou otevřeny všem.

 

Kdy mohou nováčci ukázat své zapálení pro hru? Možnost mají hráči ročníku narození 2014 (a starší) každé úterý a čtvrtek, kdy v odpoledních hodinách (od 16:00 hod.) budou na hřištích v pardubickém areálu Pod Vinicí probíhat tréninky týmů našich nejmenších fotbalistů.

 

Pokud budete mít dotazy k tématu, kontaktní osobou je šéftrenér týmů přípravek Petr Kudrna, tel.: 732 722 980, rovněž je možné využít mailovou adresu kudrna@fotbalpardubice.cz.

 

Pokud chcete k nejpopulárnějšímu sportu planety přivést dívku, také to není problém. Jistě víte, že ženský tým máme v nejvyšší soutěži, ale FK Pardubice se věnuje dívkám i v těch nejmladších kategoriích. V tom případě kontaktujte Kamila Kozáka, tel: 606 521 078, mail: kozak@fotbalpardubice.cz.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.09.2019 | Zdroj fotky: )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více