Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 10.09.2019

Vstupenky na utkání lídrů tabulky v prodeji

V sobotu přijede na Vinici pražská Dukla a rozhodně to NENÍ zápas jako každý jiný. Střetne se v něm lídr FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s pražským týmem, který je na druhé pozici. Je snad v soutěži něco víc?


dw

 

Sobotní utkání prvních dvou celků tabulky nevysílá žádná televizní stanice, neb ČT Sport nabídne z 8. kola divákům brněnské derby, ve kterém Líšeň hostí Zbrojovku. A tak nejlepší cestou, jak si duel o čelo druholigové tabulky užít, je dorazit v sobotu 14. září 2019 na Stadion pod Vinicí! Hraje se v tradičním čase, od 10:15 hod.

 

K předzápasovým názorům pardubické kabiny se ještě dostaneme, ale již nyní vás chceme informovat o možnosti zakoupit si vstupenky s předstihem. Přece jen, je to boj o první místo, čeká se zvýšený divácký zájem. A když je možné vyhnout se frontám u pokladen, proč toho nevyužít.

 

Vstupenky si můžete zakoupit již nyní buď v restauraci na našem stadionu (pozor, nelze zde koupit vstupenky na hlavní tribunu!), nebo v  internetovém předprodeji na tomto webu (odkaz k nákupu vstupenek zde).

 

Připomínáme, i když naši fanoušci to již vědí, že je třeba dodržovat Návštěvní řád areálu Pod Vinicí (text zde).

 

 

wfq

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.09.2019 | Zdroj fotky: )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více