Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Ženy A | 13.09.2019

Na svou domácí premiéru se těším, říká Ondřej Bačo

Sedmadvacetiletý trenér Ondřej Bačo povede v neděli odpoledne pardubický ženský tým do utkání proti Dukle a bude to jeho premiéra na domácím trávníku. Prvoligový tým převzal před dvěma týdny, zajímalo nás tedy, jak se mu s týmem pracuje a pochopitelně padla i otázka co čeká od nedělního souboje s pražskou Duklou. Hraje se na Vinici, výkop utkání je v 14:30 hod.


U týmu jste teprve dva týdny, jak jste se s ním za tak krátkou dobu sžil a jak na vás působí?

Z holek je cítit odhodlání a chuť do práce. Což je pro mě velmi důležité, proto jsou zatím moje pocity velmi dobré. Během 14 dnů jsme museli nastavit spoustu nových věcí a další ještě nastavovat budeme, takže bych si na celkové hodnocení nechal ještě trochu času.

 

Trénoval jste již dříve ženský tým nebo jde o vaše první zkušenost?

Moje první zkušenost s ženským týmem byla v Číně, ale určitě se nejednalo o tuto formu práce. Takže to můžete brát jako první angažmá v ženském fotbale.

 

Jak jste naznačil, Loni jste byl na zkušené v Číně. Šlo o vaši první zahraniční stáž a jak se zrodilo toto exotické angažmá?

První stáž v zahraničí byla před dvěma lety v holandském PEC Zwolle. V Číně šlo o dlouhodobější angažmá, konkrétně v okolí města Suzhou, což je 100 kilometrů od Šanghaje. Můj bývalý šéftrenér pan Luboš Prokopec mě oslovil, zda bych neměl zájem podílet se na projektu rozvoje akademií v Čínské lidové republice. Po delší úvaze jsem v červnu 2018 do Asie odletěl.

 

V neděli bude mít tým žen možnost poprvé bodovat, co od zápasu s Duklou očekáváte?

V první řadě se musíme soustředit na naši hru. Co jsem měl možnost vidět na videu zápasy Dukly, tak to bude boj o každý metr hřiště. Na svou domácí premiéru se těším a pevně věřím, že se fanouškům předvedeme v co nejlepším světle.

 


(Autor: Kamila Martínková | Datum: 13.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru více

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem více

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera! více

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Reprezentační nominace nám udělaly radost více