Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Profile picture

Ženy A | 13.09.2019

Na svou domácí premiéru se těším, říká Ondřej Bačo

Sedmadvacetiletý trenér Ondřej Bačo povede v neděli odpoledne pardubický ženský tým do utkání proti Dukle a bude to jeho premiéra na domácím trávníku. Prvoligový tým převzal před dvěma týdny, zajímalo nás tedy, jak se mu s týmem pracuje a pochopitelně padla i otázka co čeká od nedělního souboje s pražskou Duklou. Hraje se na Vinici, výkop utkání je v 14:30 hod.


U týmu jste teprve dva týdny, jak jste se s ním za tak krátkou dobu sžil a jak na vás působí?

Z holek je cítit odhodlání a chuť do práce. Což je pro mě velmi důležité, proto jsou zatím moje pocity velmi dobré. Během 14 dnů jsme museli nastavit spoustu nových věcí a další ještě nastavovat budeme, takže bych si na celkové hodnocení nechal ještě trochu času.

 

Trénoval jste již dříve ženský tým nebo jde o vaše první zkušenost?

Moje první zkušenost s ženským týmem byla v Číně, ale určitě se nejednalo o tuto formu práce. Takže to můžete brát jako první angažmá v ženském fotbale.

 

Jak jste naznačil, Loni jste byl na zkušené v Číně. Šlo o vaši první zahraniční stáž a jak se zrodilo toto exotické angažmá?

První stáž v zahraničí byla před dvěma lety v holandském PEC Zwolle. V Číně šlo o dlouhodobější angažmá, konkrétně v okolí města Suzhou, což je 100 kilometrů od Šanghaje. Můj bývalý šéftrenér pan Luboš Prokopec mě oslovil, zda bych neměl zájem podílet se na projektu rozvoje akademií v Čínské lidové republice. Po delší úvaze jsem v červnu 2018 do Asie odletěl.

 

V neděli bude mít tým žen možnost poprvé bodovat, co od zápasu s Duklou očekáváte?

V první řadě se musíme soustředit na naši hru. Co jsem měl možnost vidět na videu zápasy Dukly, tak to bude boj o každý metr hřiště. Na svou domácí premiéru se těším a pevně věřím, že se fanouškům předvedeme v co nejlepším světle.

 


(Autor: Kamila Martínková | Datum: 13.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více