Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 16.09.2019

Report ze zápasu U15 proti Meteoru Praha

Žákovský tým U15 si přivezl z hřiště pražského Meteoru další tři doby a v tabulce je na 8. místě.


FK Meteor Praha - FK Pardubice 0:1 (0:0)

 

Branka: 74. Míšek.

Sestava: Lorenc - Brož (55. Procházka), Divišek, Rolenec, Kuja (60. Morávek) - Svatoš (55. Vondrouš), Flaška, Halda (40. Kožený) - Macák (55. Kaufman), Míšek, Hoffman (55. Pluhař)

 

Za nádherného počasí jsme v neděli odpoledne sehráli další mistrovský zápas v Praze. Od začátku nás čekal houževnatý soupeř, který hrál z velmi zajištěné obrany a spoléhal na rychlé protiútoky. Nám se dařilo v prvním poločase držet míč, ale někdy pomalou a složitou kombinací jsme moc branku soupeře neohrozili. Za povšimnutí stojí jen průnik Štěpána Míška a závar před brankou či několik akcí po levé straně. Soupeř střílel jen z dálky či ze standartních situací nebo po našich chybách, kterých jsme se několikrát dopustili.

 

Druhý poločas začal být více nervózní, hra se rozkouskovala a kombinace se vytrácela. Soupeř ještě více bojoval, ale také byl nebezpečnější nahoru, kde šel sám na brankáře. Nám se podařilo vstřelit branku nádhernou střelou z dálky v podání Štěpána Míška. Poté se již nehrálo a jen jsme se bránili nákopům soupeře a též bohužel i častým faulům, které rozhodčí proti nám pískal. Podržel nás Lukáš Lorenc a tak jsme si odvezli vítězství. 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.09.2019 | Zdroj fotky: )Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Farmet

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více