Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 16.09.2019

Baník byl nad naše síly

Prohra po dobrém výkonu


FK Pardubice - FC Baník Ostrava  2:4  (2:2)

Branky: Teplý, Juliš

Sestava: Novák - Kirchner, Teplý, Hrnčíř, Beneš(59. Besperát) - Dostál(79. Kárský), Pejcha, Jarkovský - Juliš(79. Skřivánek), Němec, Miláček(59. Hrubý)

Hodnocení: Nastoupili jsme proti vedoucímu mužstvu soutěže. Od začátku utkání jsme se snažili hrát aktivně a nenechat se zatlačit. V prvním poločase jsme hráli vyrovnanou partii a odměnou byly dva vstřelené góly. Přestože jsme si vytvořili ještě další možnosti ke skórování, výsledek 2:2, byl pro nás velice příznivý. Dařil se nám rychlý přechod do útoku a Baník jsme tím trochu zaskočili. Nutno dodat, že hosté byli velice silní v osobních soubojích a dobře kombinovali. Ve druhém poločase nám postupně došly síly a projevila se herní kvalita soupeře. Začal ještě více dominovat a nás podržel brankář Novák. I přes prohru jsme odehráli dobré utkání, není potřeba věšet hlavy, ale zároveň nám to nastavilo zrcadlo, kde se můžeme zlepšovat.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.09.2019 | Zdroj fotky: )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více