Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 01.10.2019

Nominace našich hráčů do reprezentací

Po nadcházejícím víkendu se začnou sjíždět na své srazy hráči několika reprezentačních týmů. Řada nominací dorazila také do Pardubic a tak se pojďme podívat, kteří hráči si mohou balit na cestu.


U21

Reprezentaci do 21 let čekají dvě utkání kvalifikace o postup na ME své kategorie. Zápasy proti Řecku a Skotsku se odehrají na Moravě a v nominaci trenéra Krejčího při zranění Jiřího Letáčka není žádný hráč našeho klubu. Mezi náhradníky však figurují Michal Kohút a Michal Hlavatý. Zmínit můžeme i další dvě jména hráčů, kteří nedávno prošli naším klubem. Mezi náhradníky je Emil Tischler, působící ve Slovácku; v „hlavní“ nominaci pak je Jakub Klíma, hájící barvy Mladé Boleslavi.

 

U20

 Tři pardubické hráče najdeme v nominaci trenéra Žiláka. Jeho tým U20 čekají utkání ve Švýcarsku a Anglii a trenér pozval Tomáše Solila, Michala Kohúta a Filipa Čiháka, mezi náhradníky pak figurují jména Tomáše Kepla, Jiřího Slámy a Pavla Zifčáka.

 

U19

Repre U19 stojí před účastí v první fázi kvalifikace o Euro, kterou odehraje v domácím prostředí. V nominaci trenéra Kozla není žádný hráč našeho klubu, nicméně mezi náhradníky figuruje jméno brankáře Lukáše Horníčka, který je v této sezóně na hostování v portugalském SC Braga.

 

U18

Dva hráče našeho klubu vybral mezi náhradníky trenér Suchopárek, jehož repre U18 se na severu Moravy utká se Švédskem a Tureckem. Petr Kurka a Samuel Šimek budou čekat na případnou dodatečnou nominaci.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2019 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce!

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce! více

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6 více

Reportáž ČT z utkání proti Líšni

Reportáž ČT z utkání proti Líšni více

Nominace našich hráčů do reprezentací

Nominace našich hráčů do reprezentací více