Ženy A | 30.09.2019

Po dobrém výkonu ženy podlehly Plzni

V neděli odpoledne se odehrála na Vinici další velká fotbalová bitva. Při ženském týmu ale nestálo štěstí a s Viktorií Plzeň prohrál těsně 1:2.

6. kolo 1. ligy žen

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)

Branky: 86. Dvořáková - 31. Šlajsová, 81. Mášová. ŽK: 3:1 (Kubečková, Reinberková, Novotná - Bernardová). Rozhodčí: Šulcová - Šafránková, Kánská. Diváků: 120.

Sestava: Maršíková - Matějková, Kupková, Reinberková (29. Neradová), Kubečková (81. Vlačihová) - Fialová (59. Merklová), Ličmanová, Dvořáková, Pavlasová (38. Novotná) - Ninczová (70. Prokůpková) - Kunáková.

Ondřej Bačo (trenér Pardubic): „Dnešní zápas byl více o hlavě, než o fotbalovém výkonu. Z naší strany byl k vidění v prvním poločase hrozně bojácný výkon, kdy vždy hrála jenom hráčka s míčem, ostatní jen přihlížely.

Po poločasové bouřce v kabině se naše hra zvedla a 2/3 druhého poločasu jsme byli lepším týmem.  Dostávali jsme se do šancí, které jsme bohužel neřešili precizně a když k tomu přidáme i neproměněný pokutový kop, tak je z toho další zbytečná domácí porážka. Za nasazení holkám děkujeme a s psychickou stránkou věci budeme dále pracovat.“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )