Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-16 | 10.10.2019

U-16 podlehla po boji Liberci

V dalším utkání jsme těsně podlehli Liberci.


FK PARDUBICE – SLOVAN LIBEREC U-17 2:3 (1:2)

 

Branky: 35. Brychnáč (Pandula), 69. Lexman (Machů) – 11., 19., 68. Soupeř

 

Sestava: Šimůnek – Netolický (65. Sedláček), Tecl, Hanč, Břeň – Jeník, Jakeš (46. Zeman), Machů – Lexman, Brychnáč (65. Kraj), Pandula

 

Další velmi těžký zápas pro nás s o rok starším soupeřem. Liberečtí potvrdili předpoklady a byli od začátku aktivnějším mužstvem. Ze své mírné převahy vytěžili dvě branky. I přes kvalitu a fyzickou vyspělost soupeře jsme se snažili o kvalitní fotbalový projev a měli jsme v utkání dobré věci. Po pěkné akci se nám před poločasem podařilo snížit, navíc soupeř před půlí dostal červenou kartu. Ve ruhé půli jsme se dostali s převahou jednoho hráče mnohem více do hry a podali jsme výborný výkon. Soupeř byl ale stále nebezpečný a odskočil nám na dvě branky. My jsme hned snížili na rozdíl jedné branky, ale přes velkou snahu a něklik poošancí se nám vyrovnat nepodařilo. Zásluhou obou mančaftů se hrál výborný zápas a kluci zaslouží pochvalu.


(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 10.10.2019 | Zdroj fotky: FK Pardubice )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více