Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Ženy A | 01.11.2019

Ženská Slavia: Ve čtvrtek na Arsenalu, v sobotu na Vinici

V sobotu odpoledne čeká pardubický ženský A-tým další těžká prověrka. V utkání 10. kola 1. ligy se naše hráčky střetnou s lídrem tabulky, pražskou Slavií. Ta má za sebou těžké čtvrteční utkání v Lize mistrů proti Arsenalu (0:8), přesto bude v duelu na Vinici favoritem.


Utkání ženské ligy FK Pardubice - SK Slavia Praha se hraje na Vinici v sobotu 2. listopadu 2019 od 14:15 hod. a tak se vám nabízí možnost vidět po dopoledním derby proti Chrudimi ještě jeden zajímavý fotbalový zápas. 

 

Trenér Ondřej Bačo je se svými svěřenkyněmi na poslední příčce tabulky, ale vzpruhou určitě je zisk z minulého týdne, kdy naše hráčky vyhrály v Brně 1:0 gólem Simony Novotné. A právě s trenérem ženského týmu jsme si povídali před sobotním utkáním proti sešívaným.

 


 

Minulý týden se vám povedlo vyhrát v Brně. Pozoroval jste v týdnu při trénincích na hráčkách novou energii, která se po tříbodovém zisku přímo nabízí? 

Novou energii to určitě dodalo celému týmu. Vítězství nás utvrdilo v tom, že jdeme správnou cestou. Myslím si, že nám pomáhá i podpora vedení klubu a ostatních trenérů. Mám z tohoto "rodinného" prostředí velmi dobrý pocit a věřím, že hráčky to cítí stejně.

 

Tabulka se ve spodních patrech po vaší výhře vyrovnala, na kterou pozici si nyní po podzimu troufnete?

Těžká otázka, ale odpovím tak, že bychom po zbývajících dvou kolech chtěli mít v tabulce na kontě 9 bodů. Na jaké umístění to bude stačit, to se necháme překvapit.

 

V sobotu přijede Slavia, která ve čtvrtek hrála Ligu mistrů na Arsenalu. Otevírá to možnost pokusit se o překvapení proti soupeřkám, které mají nabitý program?

Jistá možnost tady je. Pro realizační tým je podstatné, aby hráčky nešly do zápasu ustrašeně a prezentovaly se sebevědomým výkonem. Podařilo se nám vstřelit branku v Edenu a tak nevidím důvod, proč by se to nemělo podařit v sobotu na Vinici.

 

V posledním podzimním kole vás čeká „hratelný“ zápas proti Dukle. Upírají se vaše myšlenky již i tímto směrem?

Mezi zápasy se Slavií a Duklou nás ještě čeká reprezentační pauza. Tu hodláme využít k celkem sedmi tréninkům, abychom si mohli s čistým svědomím říci, že jsme na Julisku jeli plně připraveni a udělali pro tříbodový zisk maximum.

 (Autor: Radek Klier | Datum: 01.11.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru více

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem více

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera! více

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Reprezentační nominace nám udělaly radost více