Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 06.11.2019

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Po utkání A-týmu na Vyšehradě začne další reprezentační přestávka. A nominace do mládežnických týmů nám opět udělaly radost. Balí totiž 15 hráčů a trenérů, jejichž přehled vám v našem článku nabízíme.


Reprezentace U16

Tým do 16 let sehraje dvě přípravná utkání proti Německu (15. a 18.11.2019) a trenér Petr Havlíček při skládání nominace sáhl i do pardubické kabiny. Na akci se chystá hráč naší U16 Štěpán Machů a jako pozorovatel se utkání zúčastní také pardubický trenér Filip Duroň.

 

Reprezentace U17

Do Anglie se chystá reprezentace U17 a i zde najdeme zajímavá jména. Trenér Radek Bejbl si pozval Lukáše Hampla, který doslova před pár týdny odešel z FK Pardubice do Glasgow Rangers, ale mezi náhradníky najdete i našeho dorosteneckého brankáře Filipa Nalezínka. U17 se chystá na ostrovech odehrát utkání proti Dánsku a proti domácímu celku.

 

Reprezentace U18

Desetidenní akci má před sebou reprezentace do 18 let. Její trenér Jan Suchopárek pozval pardubického obránce Petra Kurku, mezi náhradníky pak figuruje Samuel Šimek. Tým čeká turnaj ve španělském Pinataru. Naši hráči se postaví proti soupeřům zvučných jmen: Norsku, Belgii a Anglii.

 

Reprezentace U19

Národní tým do 19 let, který vede trenér Luboš Kozel, se vydá do Nizozemí, kde ho čekají dvě utkání. Kromě duelu s domácím týmem se hráči střetnou také s Mexikem. Jedna nominace zamířila také do portugalského SC Braga, kde je na hostování člen našeho klubu Lukáš Horníček.

 

Reprezentace U20

Nejpočetnější zastoupení má FK Pardubice na nominační listině trenéra Jiřího Žiláka, který vede repre U20. Mezi hráči, povolanými k utkání v Nizozemí, jsou Filip Čihák a Pavel Zifčák. Seznam náhradníků pak obsahuje jména Tomáše Solila, Jiřího Slámy a Tomáše Kepla. S týmem pochopitelně cestuje také trenér brankářů Martin Shejbal.

 

Reprezentace U21

Kvalifikace o postup na EURO čeká repre do 21 let, kterou vede trenér Karel Krejčí. K domácímu utkání se San Marinem (hraje se v Chomutově) a k duelu v Chorvatsku pozval Michala Hlavatého a Michala Kohúta. Mezi náhradníky najdete jméno dalšího hráče pardubické základní sestavy, Pavla Zifčáka.

 

Všem našim vyslancům na reprezentačních akcích držíme palce.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.11.2019 | Zdroj fotky: )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru více

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem více

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera! více

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Reprezentační nominace nám udělaly radost více