Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 07.11.2019

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Jiří Miker, který je v této sezóně na hostování v našem klubu, se zapojil do zajímavé a prospěšné akce. Pomohl pardubické organizaci Děti v akci, která zorganizovala dražbu dresů známých sportovců a výtěžek půjde na dobrou věc - Dětskému domovu v Prostějově.


„Napadlo mě, že bych mohl využít situace a kontaktů, které mám mezi kamarády v první lize i v zahraničí, a někomu pomoci,“ řekl pro Pardubický deník Jiří Miker, který se na akci spolupodílí a pokud budete chtít dobrou myšlenku podpořit, můžete si v aukci zakoupit i jeho dres FK Pardubice, který celá kabina podepsala. 

 

Dresů je ale v aukci daleko víc, fotbalové příznivce jistě zaujme ten od Joela Kayamby, Jana Stejskala, Ladislava KrejčíhoMurise Mešanoviče nebo Milana Baroše. Ale "ve hře" je dresů ještě daleko víc!

 

Pokud se chcete do dražby zapojit, jděte na instagramový profil Jiřího Mikera (odkaz také pod článkem) a tam v diskusi napište částku, za kterou chcete konkrétní dres zakoupit. Pomůžete tím dobré věci…

 

INSTAGRAMOVÝ ÚČET, KDE MŮŽETE PŘIHAZOVAT, NAJDETE ZDE

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.11.2019 | Zdroj fotky: redakce )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru více

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem více

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera! více

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Reprezentační nominace nám udělaly radost více