Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 12.11.2019

Ve středu proběhne setkání s legendami na Letním stadionu

Tři fotbalové legendy se sejdou ve středu za účasti zástupců vedení klubu a médií na Letním stadionu, jehož rekonstrukci se stále nedaří posunout k realizaci. Toto setkání je veřejné a ve středu 13. listopadu od 15:30 hod. se ho může zúčastnit i veřejnost.


Rádi bychom Vás pozvali na středeční setkání s legendami českého fotbalu na Letním stadionu v Pardubicích - na místě, o kterém se v poslední době hodně diskutuje v souvislosti s plánovanou revitalizací tohoto sportoviště a blízkého okolí. Pro budoucnost pardubického fotbalu jde o klíčové téma.


Jsme velice rádi, že se na setkání - mimo jiné - můžete osobně setkat s Lubošem Kubíkem, Karlem Poborským a Petrem Koubou, což jsou jména, která není potřeba představovat; mimochodem, všichni tři se sešli na ME 1996, odkud si odvezli stříbrné medaile… Samozřejmostí je přítomnost členů vedení FK Pardubice.

Akce proběhne ve středu 13.11.2019 od 15:30 hod. na Letním stadionu v Pardubicích (sejdeme se na hřišti před tribunou) a bude trval cca 30 minut. 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.11.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více