Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Dorost | 19.11.2019

Potřebujeme stadion jako motivaci pro děti, říkají trenéři mládeže

VIDEO |V pondělí se sešli v Ohrazenicích všechny mládežnické týmy a my jsme tuto příležitost využili k tomu, abychom se zeptali několika trenérů mládeže na to, co by vzkázali zastupitelům před jejich rozhodováním o pokračování rekonstrukce Letního stadionu.(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.11.2019 | Zdroj fotky: )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více