Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 20.11.2019

V sobotu loučení s podzimem, hostíme Zbrojovku

V sobotu dopoledne, v tradičním času v 10:15 hod., přivítáme na Vinici brněnskou Zbrojovku. Protože jde o atraktivního soupeře, očekává se zajímavá divácká návštěva a tak chceme připomenout, že vstupenky je možné zakoupit si již nyní.


brno

 

Fanoušci pardubického klubu již vědí, že díky čtyřbodovému náskoku přezimujeme na čele tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bez ohledu na výsledek sobotního utkání proti Zbrojovce Brno. Ale jde o prestižní utkání proti týmu, který má bohatou historii a navíc se poprvé v životě představí na Vinici v dresu soupeře Pardubák Adam Fousek!

 

K utkání se ještě vrátíme, ale nyní jsme vám chtěli připomenout, že díky našemu vedení v tabulce si cestu na Vinici nachází stále víc diváků. Proto je víc než na místě připomenutí, že vstupenky na sobotní utkání je možné si zakoupit i v našem internetovém předprodeji. Vyhnete se tak frontám u pokladny!

 

A protože se chystá i početná skupina příznivců brněnského týmu, budou vaše hlasivky potřeba! Internetový předprodej se vám nabídne po kliknutí na banner na titulní straně webu, tentýž je i pod tímto článkem!

 

dq


(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.11.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více