Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 03.01.2020

VIDEO: Začala příprava pardubického A-týmu

V pátek 3. ledna začala příprava pardubického A-týmu na druhou polovinu sezóny. V naší reportáži se dozvíte kdo již v kádru nebude a také jsme si povídali s dvěma hráči, kteří k nám přicházejí na hostování.


Pardubický tým opouští několik hráčů. Tomáš Kepl již u nás nebude hostovat z plzeňské Viktorie, smlouva byla ukončena s Jubyeongem Parkem. Ladislav Mužík nastupuje přípravu v MFK Chrudim, Daniel Kovář v FC Hradec Králové, u obou se jedná o hostování. Tomáš Lněnička míří do třetiligového Ústí nad Orlicí, absentoval i kapitán Jan Jeřábek, kterého skolila viróza. 

 

Šanci v pardubikém kádru dostávají v přípravném období také tři hráči U19: Samuel Šimek, Petr Kurka a Vojtěch Sychra. Několik hráčů je stále "na marodce" a tři z nich se lehkou formou zapojili do přípravy: Dominik Fusek, Vojtěch Čmelík a Jiří Letáček.

 

A přítomni byli dva hráči, kteří přicházejí do konce června na hostování. Emil Tischler (1. FC Slovácko) není v Pardubicích úplným nováčkem, strávil zde, a úspěšně, sezónu 2018/2019. Poprat se o brankářský post přichází Jan Čtvrtečka (AC Sparta Praha). Více informací o prvním tréninku najdete v našem videu. 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.01.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více