Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 10.01.2020

V sobotu nastoupí A-tým po více než třech letech proti Živanicím

Zatímco pardubická rezerva nastupuje proti Živanicím pravidelně, A-tým se proti tomuto soupeři postavil naposledy v létě roku 2016. V sobotu 11.1.2020 ale nastoupí naši hráči proti tomuto protivníkovi znovu. Příprava začíná v Ohrazenicích v 10:15 hod.


Zmíněný poslední vzájemný duel ze srpna 2016 byl navíc důležitým zápasem, šlo totiž o duel 2. kola domácího poháru. Pardubický tým zvítězil 1:0 gólem Ladry a srovnávat tehdejší sestavu našeho klubu s tou současnou nejde. S výjimkou jediného jména, kapitána Jana Jeřábka! Report z utkání, které bylo jediným vystoupením v mistrovském utkání v pardubickém dresu pro brankáře Jana Stejskala, najdete zde.

 

Tentokrát to pro Pardubáky bude první vystoupení roku 2020. „V prvním přípravném utkání počítáme s tradiční rotací hráčů, většina kádru dostane v souboji proti Živanicím na hřišti prostor,“ vysvětluje trenér Krejčí a dodává: „Odpočívat necháme Jeřábka a Čelůstku.“ Výkop utkání je v 10:15 hod. na ohrazenické umělé trávě. Vstupné na utkání je zdarma.

 

Po utkání mají hráči FK Pardubice víkendové volno, ovšem sraz budou mít v pondělí ráno a v jejich rukou uvidíte i zimní výstroj. Celý tým se totiž vydá na soustředění do Bedřichova…

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.01.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více