Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 10.01.2020

V sobotu nastoupí A-tým po více než třech letech proti Živanicím

Zatímco pardubická rezerva nastupuje proti Živanicím pravidelně, A-tým se proti tomuto soupeři postavil naposledy v létě roku 2016. V sobotu 11.1.2020 ale nastoupí naši hráči proti tomuto protivníkovi znovu. Příprava začíná v Ohrazenicích v 10:15 hod.


Zmíněný poslední vzájemný duel ze srpna 2016 byl navíc důležitým zápasem, šlo totiž o duel 2. kola domácího poháru. Pardubický tým zvítězil 1:0 gólem Ladry a srovnávat tehdejší sestavu našeho klubu s tou současnou nejde. S výjimkou jediného jména, kapitána Jana Jeřábka! Report z utkání, které bylo jediným vystoupením v mistrovském utkání v pardubickém dresu pro brankáře Jana Stejskala, najdete zde.

 

Tentokrát to pro Pardubáky bude první vystoupení roku 2020. „V prvním přípravném utkání počítáme s tradiční rotací hráčů, většina kádru dostane v souboji proti Živanicím na hřišti prostor,“ vysvětluje trenér Krejčí a dodává: „Odpočívat necháme Jeřábka a Čelůstku.“ Výkop utkání je v 10:15 hod. na ohrazenické umělé trávě. Vstupné na utkání je zdarma.

 

Po utkání mají hráči FK Pardubice víkendové volno, ovšem sraz budou mít v pondělí ráno a v jejich rukou uvidíte i zimní výstroj. Celý tým se totiž vydá na soustředění do Bedřichova…

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.01.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více