Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 13.01.2020

Brankář Čtvrtečka v Pardubicích pokračovat nebude

Po týdenní přípravě v Pardubicích a devadesáti minutách v sobotním utkání proti Živanicím končí v pardubické kabině Jan Čtvrtečka. Mladý brankář se vrací do mateřské Sparty Praha, s jejímž A-týmem se zapojí do zimní přípravy.


Nabídka trénovat se sparťanským A-týmem a změněné finanční podmínky hráčské smlouvy v jeho mateřském klubu; to odválo brankáře Jana Čtvrtečku z pardubické kabiny. Mladý gólman, kterému bude v srpnu 22 let, přišel na východ Čech od začátku přípravy, v sobotu proti Živanicím vychytal čisté konto, ale z výše uvedených důvodů se vrací do pražské Sparty.

 

V pardubickém týmu nadále figuruje brankářská dvojice Nicolas ŠmídŠtěpán Hrnčíř, kterou již doplnil Jiří Letáček, jenž se ovšem stále zotavuje ze zranění z podzimní části sezóny. Vedení klubu bude nadále usilovat o příchod brankáře, který by doplnil pardubickou sestavu před startem jarní části sezóny.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.01.2020 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

Podcast: V 15. dílu hosty Vít Zavřel a Michal Hlavatý

Podcast: V 15. dílu hosty Vít Zavřel a Michal Hlavatý více

Ženský tým v generálce na ligu porazil Baník

Ženský tým v generálce na ligu porazil Baník více

V pondělí proběhla tisková konference FK Pardubice

V pondělí proběhla tisková konference FK Pardubice více

Pardubický tým přijali na radnici zástupci města

Pardubický tým přijali na radnici zástupci města více