Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 08.02.2020

Velkému Meziříčí jsme nastříleli šest gólů

Další výhru v přípravě si v sobotu dopoledne připsal pardubický tým. V Ohrazenicích porazil třetiligové Velké Meziříčí 6:1 a pokračuje v sérii dobrých výsledků v zimní přípravě.


FK Pardubice - FC Velké Meziříčí 6:1 (2:0)

 

Pardubický celek si k pátému utkání zimní přípravy pozval třetiligové Velké Meziříčí a po celý zápas měl výraznou převahu. Skóre otevřel již v úvodu utkání Lee. Mohl na něj navázat Prosek při šanci z bezprostřední blízkosti branky, skóre se však neměnilo. Na to došlo až v 18. minutě, kdy Ewerton skvěle zakončil domácí akci střelou z hranice vápna. Pardubáci měli v první půli víc šancí, ale z žádné z nich se skóre nenavyšovalo.

 

O přestávce provedli trenéři druholigového lídra čtyři změny v sestavě a tým šlapal dál jako hodinky. Devět minut po obrátce Šplíchal, který na hrotu nahradil Zifčáka, obešel i gólmana a bylo to 3:0. A další dvě minuty trvalo, než se trefil také Tischler, který hlavičkou zvýšil na 4:0.

 

V 72. minutě sice hosté zásluhou Crkala snížili na 1:4, ale poslední slovo patřilo Pardubákům, a dokonce dvojnásobně. Dvojice Šplíchal - Tischler přidala ještě po jedné brance a z toho se zrodilo vysoké skóre 6:1. Trenérské duo Krejčí – Novotný nechalo odpočívat několik hráčů, přesto podali domácí před stovkou diváků velmi dobrý výkon.

 

Branky: 5. Lee, 18. Ewerton, 54. Šplíchal, 56. Tischler, 75. Šplíchal, 81. Tischler - 72. Crkal.

FK PCE: Hrčníř - Prosek, Šejvl (70. Čihák), Toml, Čelůstka (46. Sláma) - Čihák (46. Pfeifer) - Lee (46. Selnar), Tischler, Hlavatý, Ewerton - Zifčák (46. Šplíchal)

V. Meziříčí: Kruba - Šimáček, Puža, Kriegsmann, Bouček, Šuta, Plichta, Demeter, Komínek, Trojkovič, Kotoun. Náhradníci: Dolejš, Crkal, Križanovský

 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.02.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více