Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 11.02.2020

S pardubickým týmem se připravuje další Brazilec

O dalšího zahraničního hráče se v úterý rozrostl kádr hráčů, kteří se připravují na start jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Až z Jižní Ameriky přiletěl Cadu, 22 letý univerzální hráč, a hned se zapojil do přípravy.


Cadu, vlastním jménem Carlos Eduardo Lopes Cruz, je 22 letý hráč, který může najít v týmu široké uplatnění. „Přiletěl do Evropy teprve včera, takže je čas na nějaké závěry, ale fotbalovost je na něm vidět,“ byla první reakce trenéra Krejčího na novou tvář v týmu. „Je využitelný na krajích obrany i zálohy, stejně tak by měl být schopný zvládnout roli podhrotového hráče,“ popisoval využitelnost 22 letého brazilského fotbalisty.

 

Cadu se narodil v brazilském státě Bahia, ve kterém také strávil celou svou dosavadní fotbalovou kariéru. V minulém roce nastupoval za Esporte Clube Olímpia ve městě Lauro de Freitas, nyní je na východě Čech a usiluje o své první evropské angažmá.    

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 11.02.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více