Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 11.02.2020

S pardubickým týmem se připravuje další Brazilec

O dalšího zahraničního hráče se v úterý rozrostl kádr hráčů, kteří se připravují na start jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Až z Jižní Ameriky přiletěl Cadu, 22 letý univerzální hráč, a hned se zapojil do přípravy.


Cadu, vlastním jménem Carlos Eduardo Lopes Cruz, je 22 letý hráč, který může najít v týmu široké uplatnění. „Přiletěl do Evropy teprve včera, takže je čas na nějaké závěry, ale fotbalovost je na něm vidět,“ byla první reakce trenéra Krejčího na novou tvář v týmu. „Je využitelný na krajích obrany i zálohy, stejně tak by měl být schopný zvládnout roli podhrotového hráče,“ popisoval využitelnost 22 letého brazilského fotbalisty.

 

Cadu se narodil v brazilském státě Bahia, ve kterém také strávil celou svou dosavadní fotbalovou kariéru. V minulém roce nastupoval za Esporte Clube Olímpia ve městě Lauro de Freitas, nyní je na východě Čech a usiluje o své první evropské angažmá.    

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 11.02.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více