Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 14.02.2020

Pavel Černý se vrátí do hry, říká trenér Krejčí

V sobotu dopoledne čeká na pardubický A-tým další ze série přípravných zápasů a bude výjimečný tím, že bude prvním v letošním roce, které odehrají naši hráči na přírodní trávě. Proti Jiskře Ústí nad Orlicí nastoupí naši hráči v sobotu 15.2.2020 v 10:15 hod. na hřišti v Rybitví.


Ústí nad Orlicí sice minulý týden muselo zrušit utkání proti Chrudimi, v sobotu ale do Rybitví dorazí. „Utkání proti Ústí nad Orlicí pro nás bude stále ve znamení hledání optimálního složení sestavy,“ vysvětluje pardubický trenér Jiří Krejčí.

 

Do hry se dostanou všichni hráči, pochopitelně myšleno ty, kteří budou zdravotně v pořádku. „Nebude s námi již trio dorostenců Kurka, Šimek, Sychra, kteří se vracejí do U19, aby mu pomohli v úvodu sezóny, který je čeká již ve středu,“ nastínil trenér. Nicméně jejich několikatýdenní působení v týmu hodnotí kladně. „Musím říci, že se nám velmi líbili a je možné, že v průběhu jara by se k našemu týmu mohli znovu připojit.“

 

Pro fanoušky jedna dobrá zpráva. „Pro sobotní utkání již bude k dispozici Pavel Černý, naopak otazník visí nad brankářem Boháčem,“ popisuje Krejčí stav dvou zkušených hráčů. „Pokud Boháč nebude k dispozici, trenér brankářů Martin Shejbal připraví náhradní variantu.“

 

Sobotní program bude bohatý i v Ohrazenicích. Tam od 12:30 hod. nastoupí B-tým proti Velké Bíteši a v 14:30 hod. se v generálce představí dorost U19. Jeho soupeřem budou mladíci Slovanu Liberec.


(Autor: Radek Klier | Datum: 14.02.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více