Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-12 | 14.02.2020

Hodnocení zápasů se Žilinou, Karvinou a Trenčínem!

Přinášíme vám hodnocení a výsledkový servis z víkendového výjezdu na Slovenko.


MŠK Žilina - FK Pardubice 1:1

Střelci branek: Brychnáč

 

FK Pardubice - AS Trenčín 1:1

Střelci branek: Oblouk

 

MŠK Žilina - FK Pardubice 1:0

 

FK Pardubice - AS Trenčín 0:2

 

MFK Karviná - FK Pardubice 1:4

Střelci branek: Förster, Tomášek, Mlateček, Havlát

 

MFK Karviná - FK Pardubice 1:5

Střelci branek:Förster, Mlateček, Förster, Havlát, Havlát

 

MFK Karviná - FK Pardubice 0:7

Střelci branek:Havlát, Tomášek, Tomášek, Tupec, Havlát, Brychnáč, Brychnáč

 

Sestava:

Paar - Tomášek, Březina, Smrčka - Brychnáč, Hoffman, Oblouk - Tupec, Förster (Mlateček, Havlát, Dražinovský, Dvořák, Kosina, Novotný)

 

 

Hodnocení trenéra Marečka:

Zápasy s MŠK Žilinou:

Zápasy se Žilinou bohužel nedopadl dobře. Z naší strany se jednalo celkem o ustrašený výkon. Začátek utkání nebyl úplně nejhorší, ale ze dvou úniků jsme nedokázali skórovat, což se podepsalo na dalších minutách hry. Soupeř nás zatlačil hluboko a jen těžko jsme se dostávali kombinačně na půlku soupeře. Žilina se dostala hned do několika střel, většinou z velké vzdálenosti nebo byl na správném místě náš brankář. (0:0) V tomto tlaku pokračovala Žilina i ve druhém zápase, z čehož jsme dostali první gól. V následujících pár minutách jsme se dokázali odhodlat k vysokému napadání soupeře a také z toho pramenila naše první branka. Několik minut na to jsme měli ještě jednu velkou šanci, ovšem střela mířila přímo do brankáře. V závěrečném tlaku soupeře jsmeještě jednou inkasovali a toto utkání jsme nedotáhli ani do remízového stavu.

Zápasy s AS Trenčín:

V porovnání s utkáními se Žilinou jsme k těmto přistoupili aktivněji. Byli jsme častěji na míči a nenechali jsme se tolik zatlačit k naší brance. Soupeř měl rychlé a šikovné hráče, kteří využívali našich ztrát a chodili do rychlých protiútoků. V prvním utkání jsme zvládli celkem držet krok a po naší střele z větší vzdálenosti jsme z prvního zápasu odcházeli za remízového stavu. (1:1) Druhé utkání už měl soupeř více ze hry, měl také mnohem více sil. Toto se projevilo v druhém zápase, kdy jsme nezvládli souboje jeden na jednoho a ke konci zápasu i situaci dva na dva. (2:0)

Zápasy s Karvinou:

V tomto utkání jsme se snažili opravdu vysoko napadat soupeře. Z tohoto vysokého napadání pramenila spousta našich gólů. Bylo zde i několik pěkných kombinačních akcí. Bylo zde mnoho možností si vyzkoušet určité řešení a hlavně se nebát hrát i v prostorech před naší brankou.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.02.2020 | Zdroj fotky: )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více